Rahu-Ketu uus tsükkel alates 04.2022 osa I

Rahu-Ketu uus tsükkel alates 04.2022 osa I

Rahu ja Ketu vahetavad märke 04.2022, liikudes Jäära-Kaalude teljele. Rahu ja Ketu liiguvad märkides 18 kuud, mis on ajalises mõttes pikk transiit. Kõige pikem transiit on Saturnil, mis liigub ühes sodiaagimärgis ~3 aastat. Rahu-Ketu telge tuntakse ka kui karmalist telge, sest toob enesega kaasa saatuslikuse nüansi. Elus juhtub tihti see, mida me ei oota ja ei juhtu see, mida ootame – see on Rahu-Ketu telje efekt.  Järgmise aasta märtsis, mil saab tsükkel Sõnni-Skorpioni teljel läbi, tulevad ekraanile uued väljakutsed ja olukorrad ja seda seekord siis Jäära-Kaalude sodiaagimärkide kokteilist tulenevalt. Siinkohal on mõistlik märkida, et prognoose igale märgile ei tule, sest see oleks õhku tulistamine. Selle asemel kirjeldan ära tähtsamad märksõnad ja tõlgendan transiiti neist lähtuvalt. Esmalt Rahu liikumine Jääras.

Kuna Rahu-Ketu ei ole füüsilised planeedid, vaid astronoomilised punktid taevas, siis astroloogilises mõttes nimetatakse neid varjuplaneetideks. Varjuplaneedid on kui kameelionid, mis võtavad vormi ja kuju vastavalt keskkonnale. St Rahu ja Ketu väljendavad end tulenevalt märgist ja selle valitsejast. Artikli kontekstis käitub Rahu kui Marss (Jäär) ja Ketu kui Veenus (Kaalud).

Jäära sodiaagimärk: ärkamine, liikuja, liider, leiutaja, võistleja, sõdalane, võitja, tuli, veri, pea, laup, aju, julgus, elujõud, vallutamine, jõulisus, lihased, kuumus, ambitsioon, nooruslikus, militaarsus, relvad, terariistad, mootorid.  Jäära valitseb Marss, mis sümboliseerib elujõudu kõigis elusolendites. Marss on elusolendi muskulaarne liikumine ja vereringe.

Rahu: illusioon, maya, iha, võltsija, provokatsioon, provokaator, ebanormaalne, tabu, ambitsioon, ootamatu, plahvatuslik, ektravagantsus, oportunism, ahnus, võistlushimu, privileeg, saamahimu, liialdus, erutus, eskaleeruma, skandaalid, turbulentsus, kaos, turbo, instinktid, ebaselgus, pettus, trikitaja, trikid. Rahu on teadvuse osa, mis tuleneb reptiili ajust, st primaarsed instinktid ja isud. Rahu on osa teadvusest, mis märkab võimalusi ja nihutab piire, et kogeksime midagi täiesti uut ja eksootilist.

Rahu liikumine Jäära sümboliseerib perioodi, kus inimeses on seletamatu tung olla esimene ja jõuda kohale. Pelgalt mõte ettevõtmisest tekitab põnevust. Rahu Jääras on väga võistlushimuline, agiteerides innovatsiooni ja konkureerimist. Mida nüüd soovitakse saavutada ja millises valdkonnas püütakse olla esimene, sõltub Jäära asetusest sünnikaardis. Rahu liikumine Jääras suunab tegema asju esmakordselt, saama esmast rahuldust esmasest tegemisest. Rahu otsib Jääras põnevust ja privileegi, mis tuleneb kui avastad ja leiutad midagi täiesti uut.

Rahu liikumine Jääras vajab eesmärki, mille suunas sirgjooneliselt pürgida. Säärane sihikindlus võib näida lapsiku jonnakusena, kuid sisimas on inimesel tõsi taga. Sõltub Marsi asetusest kuidas sihikindlus ja jonnakus väljendub. Kui Marss on sünnikaardis nõrk või ebasoodsas seisus, võib Rahu liikumisest kujuneda ärev periood. Kui Marss on sünnikaardis tugev või soodsas seisus, võib Rahu liikumisest kujuneda põnevust täis periood.

Selle eesmärgi saavutamisel, teekonnal murrab Rahu piire ja tavasid, viies inimese täiesti uutele “jahimaadele”. Rahu primaarne mõte on suurendada inimese elukogemuse ampluaad, olla võimaldajaks “kastist välja” tüüpi mõtlemisele ja tabude murdmisele. Rahu liikumine Jääras toob esile inimese iseseisvuse ja sõltumatuse või vähemasti püüde seda olla.

Rahu liikumine Jääras võib sümboliseerida uue identiteedi loomise algust. Olgu see sotsiaalses, materiaalses, emotsionaalses või spirituaalses mõttes. Alustad ja sünnitad uue MINA, millega kaasuvad uued radikaalsed ideed ja arusaamad. Otsid olukordi ja võimalusi, mis soodustavad mobiilsust ja liikumisvabadust. Rahu liikumine Jääras toob kaasa julguse ja ettevõtlikkuse võtta ette. Põletav ja obsessiivne tahe, mida juhtides saate elus keerata uue lehekülje, astuda uude elutsüklisse ja jätta seljataha vana. Rahu transiit Jääras annab selle energia ja tahte.

Osa II kajastab Ketu liikumist Kaaludes

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,