Õpetus – loo isiklik Hindu astroloogia sünnikaart

Õpetus – loo isiklik Hindu astroloogia sünnikaart

Käesolev artikkel juhendab, kuidas luua endale autentne Hindu astroloogia sünnikaart. Kasutades otsimootorit, leiame kümneid lehekülgi, mis pakuvad sellist võimalust, kuid kõige täpsema ja usaldusväärsema tulemuse annab ühe ameeriklase hindu astroloogia veebileht. Koostan samm-sammult juhendi, kuidas nimetatud veebilehel Hindu astroloogia sünnikaarti luua.

Vajutades ülalnimetatud veebilehe lingile, jõuate sellisele lehele, mis peab välja nägema selliselt nagu 1. pildil toodud. Täita tuleb KÕIK lahtrid.

Pilt 1

 

Teisel pildil on esimene samm, milleks on nime lahtri täitmine. Siin pole oluline, kas panete oma õige nime või olete loov ja mõtlete endale uue nime. Tähtis on, et lahter saab täidetud, sest nii tunneb skript, et lahter on täidetud.

Pilt 2

Pildil kolm kuni kuus on toodud sammud kaks kuni viis, mille andmetega ei tohi eksida. On äärmiselt oluline, et andmed oleksid võimalikult täpsed.  Kolmas pilt soovib sünnikuupäeva. Neljas pilt soovib kellaaega, soovitatavalt minutilise täpsusega (sekundid pole siinkohal enam määravad, st sisestage suvaline sekund). Viies pilt soovib sünniriiki, st otsite nimistust “Estonia”.

Pilt 3

Pilt 4

Pilt 5

Kuues pilt soovib täpsemat sünnikohta. Kohanimi tuleb täielikult välja kirjutada ja kui nimes esineb täpitähti (ä,ö,ü,õ), kirjutada need ilma täppideta, näiteks Pärnu–> Parnu, Võru–> Voru jne. Peale kohanime sisestamist vajutada “continue” ehk jätka nagu väljendub seitsmendalt pildilt.

Pilt 6

Pilt 7

Järgnevalt avaneb aken, milles on näha kõik sisestatud andmed (pilt 8). Linna lahtris saad täpsustada asukohta, sest võib esinda sarnase nimega linnasid, st sünnikoht võib olla vale. Peale asukoha täpsustamist vajuta “continue” ehk jätka.

Pilt 8

 

Järgnevalt avaneb Hindu astroloogia sünnikaart (pilt 9), millel on näha nii Põhja-India kui ka Lõuna-India kaarte. Põhja-India kaart on “teemant” tüüpi, paremal pool, millel on majadeks ruudud ja kolmnurgad. Lõuna-India kaart on “ruudu” tüüpi vasemal, millel on majadeks ruudud. Peale selle, et need kaardid näevad välja täiesti erinevad, loetakse neid samuti erinevalt. Lõuna-India “ruudu” tüüpi kaarti loetakse kellaosuti liikumisega samas suunas. Põhja-India “teemant” tüüpi kaarti loetakse kellaosuti liikumisega vastas suunas.

Pilt 9

Pildilt kümme avaldub sünnikaardi kõige olulisem info (punases raamis). Seal on ära toodud (vasakult paremale lugedes) punkt/planeet–> kraadiline asetus–> sodiaagimärk–> naksatra–> pada–> naksatra valitseja

Pilt 10