Mis sodiaagimärgil on rahalises mõttes kõige rohkem õnne?

Mis sodiaagimärgil on rahalises mõttes kõige rohkem õnne?

*trummipõrin* Selleks märgiks on Veevalaja. Veevalaja on sodiaagi kõige suurem õnnesepp, kui tegemist on rahaasjadega. Loogika on lihtne, sest lähtuma peame esmastest märksõnadest. Astroloogilistest majadest on teine ja üheteistkümnes maja seotud rahaliste saavutuste ja varakusega, mida Veevalaja puhul valitseb Jupiter. Jupiteri märkide asetus Veevalaja jaoks teebki temast sodiaagi suurima õnnesepa. Ja mitte ainult rahaasjades, vaid ka teadmised – nii filosoofilised kui intellektuaalsed.

Idee seisneb Jupiteri tähenduses ja funktsioonis Amburi märgis kui Kalade märgis, sest Jupiteri energia on neis märkides erinev.  Ambur asub üheteistkümnendas majas ja Kalad teises majas. Ambur esindab Jupiter mehelikku energiat ja Kalad esindab Jupiteri naiselikku energiat, sest paaritud sodiaagimärgid (1, 3, 5, 7, 9, 11) on mehelikud märgid ja paaris sodiaagimärgid (2, 4, 6, 8, 10, 12) on naiselikud märgid.

Mis on Jupiter? Jupiter on õnn, bhagya, Guru, õpetaja, filosoofia, religioon, abielu, küllus, haridus, lapsed, abielu, kuld, tarkus, kuulsus, astroloogia, nõustaja, nõuanne, preester, kohtunik, lahkus, heategevus, laiskus, rasv, laienemine, õiglus, rahvusvahelised suhted, pühalikkus, optimism, usaldus, Veda, rituaalid, austus, ausus, õigusteadus, kõrgharidus, pühamu, kirik, altar, tempel, pühendumus, suurustus.

Mis on üheteistkümnes maja? Üheteistkümnes maja on korrapärane süsteem, auhind, materiaalne saavutus, vili, tulemus, tagajärg, kasu, kommuun, kompleksne ja lateraalselt reguleeritud süsteem, ühendus, turuplats, koosolek, aktivism, võimalus, toetusklubi, sotsiaalvõrgustik, närvisüsteem, majandus

Mis on teine maja? Teine maja on kogutud esemed ja asjad – nii materiaalsed kui immateriaalsed, ajalugu, kollektsioon, pank, toit, suu, hambad, arvamus, traditsioon, varakamber, kogutud teadmised, kogutud kapital, arhiiv, varahaldus, ladu, perekondlikud väärtused ja kultuur

Veevalajale meeldib sotsialiseerida ja pidevalt laiendada oma suhtlusvõrgustikku (st väljendub Jupiteri laiendav omadus).  Jupiter aktiveerib ühtaegu nii teise kui üheteistkümnenda maja, st Jupiteri seisund sünnikaardis prognoosib isiku varade akumulatsiooni taset – kui palju inimene elu vältel midagi omandab. See tähendab, et Jupiteri perioodidel aktiveeruvad teine ja üheteistkümnes maja, teenides raha kas perekondlikul teel saadud varade (teine maja) või turuplatsil teenitud sissetuleku (üheteistkümnes maja) abil.

Veevalajale meeldib luua sõprussuhteid Guru omadustele sarnanevate inimestega, st õpetajad, preestrid, õpetlased, nõustajad, filosoofid. Kõik, kellest peegeldub filosoofiline, religioosne või spirituaalne suhtumine, tõmbavad Veevalaja tähelepanu. Veevalaja väärtushinnangud (teine maja) on kaastundlikud kõigi ja kõige suhtes. Veevalajale on kombeks olla optimist, kui küsimus on rahas, sest Jupiter toob võimalusi varade kogumiseks ja akumulatsiooniks. Kuna Jupiter on oma olemuselt lahke ja helde planeet, siis oma varade heategevuseks annetamine pole Veevalajale probleemiks, kui viimane usub eesmärki, mille hüvanguks annetab.

Mõistagi ei ole kõik Veevalajad ühe puuga löödud ja palju sõltub Jupiteri seisundist sünnikaardis. Kui Jupiter moodustab Dhana* jooga, st Jupiter asub esimeses, teises, viiendas, üheksandas või üheteistkümnendas majas, siis tähendab see mingi rikkusetaseme saavutamist, sest mitte kõigil pole sünnikaardis Dhana joogat ja alati saab olla rohkem kui üks Dhana jooga.

Veevalajate jaoks on varakus filosoofiline väärtuste kogum, st suuremat tähtsust omavad küsimused mis ja miks kui mida ja kui palju. Vara ja rahakust ei koguta lihtsalt kogumise pärast, vaid akumulatsiooni peab kannustama mingi väärtushinnang või hoiak. Veevalaja ei teeni ega kogu raha, et saavutada mingi rikkuse tase. Veevalaja kogub varakust näiteks vabaduse pärast, sest raha teeb vabaks. Nad otsivad oma materiaalsete eesmärkide saavutamise teekonnal mingit abstraktsiooni ja suuremat hüve – missiooni, mis kannustab neid varem voodist tõusma ja hiliste öötundideni töötama. See motivatsioon ei ole kolmandiku võrra kõrgem palk võrreldes sektori keskmisega, vaid lisandväärtus, mis töö tegemise tagajärjel tekib.

Vaadates Veevalaja sünnikaarti laiemalt, on peaaegu kõik planeedid materiaalselt toetavad, välja arvatud Kuu, sest viimane on Veevalaja jaoks kõige düsfunktsionaalsem planeet (Vähk asub Veevalaja märgist vaadatuna kuuendas majas). Loomulikult on olemas lisameetodid, kuidas hinnata isiku potentsiaalset varakust, kuid kõigest järgemööda.

Dhana* – raha, vara, materiaalne väärtustekogum

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,